Maketuok dabar       

D.U.K.

Čia rasite atsakymus į klausimus, kuriuos dažniausiai užduoda mūsų klientai. Jei neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą, rašykite mums info@manofotoknyga.lt ir pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

MAC programos įdiegimas

Jei atsisiuntę programą matote tik aplanką su užrašu „Contents“, ir nėra jokios programos paleidimo bylos, išbandykite šiuos žingsnius: 1. „Safari“ programoje nueikite į „Safari Preferences“ ir į „Safari Menu“. 2. „General“ skirsnyje nuimkite varnelę nuo „Open safe files on download“. Dar kartą atsisiųskite programą. Taip sukursite suspaustą bylą aplanke, kur atsisiuntėte programos bylas. 3. Dabar galite du kartus paspausti ant suspaustos bylos (zip file), ir programos byla bus ištraukta.

*Jei dukart paspaudus neatsiranda programos įdiegimo byla, bet vėl pasirodo aplankas su užrašu „Contents“, darykite taip: kartu laikydami nuspaustą „Ctrl“ klavišą, paspauskite ant atsisiųstos suspaustos bylos (zip file) ir pasirinkite šią programą atidaryti su „BOMArchiver“. Taip atsitinka dėl „Safari“ programoje suspaustų bylų tvarkymo problemų. Jų gali atsirasti ir kitose naršyklėse, tokiose kaip „Firefox“, tačiau tai pasitaiko ne taip dažnai.

**Arba galite tiesiog pervadinti aplanką pašalindami žodį „folder“ ir pakeisdami jį į „.app“; taip programa bus perdaryta į programos įdiegimo piktogramą.

Programos atidarymo Windows Vista OS problemos

Problema yra dėl Windows Vista naujos vartotojo paskyros kontrolės (UAC, User Account Control), kuri apriboja programos įdiegimą, nesvarbu, koks vartotojas bando tai padaryti. Kontrolės juostoje („Control Panel“) „User“ paskyroje išjunkite „User Account Control“. Arba paleisdami programą dešiniuoju pelės mygtuku paspauskite ant programos įdiegimo piktogramos ir pasirinkite „Run as Administrator“.

Kokio formato paveikslėlius naudoti?

Programa veikia su įvairių formatų paveikslėliais. Tačiau „MyPicTales“ rekomenduoja naudoti šio formato paveikslėlius, kad būtų išgautas rezultatas ir spalvų reprodukcija:

 JPEG Full Resolution (pilna skiriamoji geba),

 sRGB spalvų intervalas,

 8 bitai.

Tai yra dažniausiai naudojamo formato charakteristikos, ir greičiausiai jūsų turimas paveikslėlis atitiks šį formatą, nebent jau būsite paveikslėlį redagavę.

Paveikslėlių formatų problemos: 1. TIFF formatas pasikrauna lėčiau nei JPEG. Jei TIFF formatas yra su CMYK, Grayscale ar bet kuriuo 16 bitų spalvų intervalu, gali kilti problemų. 2. Grayscale: paveikslėlius, perdarytus į Grayscale, prieš perkeliant į programą perdarykite atgal į sRGB. Neperdarytus paveikslėlius gali būti sunku persikelti arba gali atsirasti ryškūs kontrastai. 3. CMYK: spausdinamos bylos transformacija įvyks tiesiogiai spausdintuve, bet programa nefunkcionuos su CMYK paveikslėliais. Geriau venkite šios spalvų sistemos dirbant su mūsų programomis. 4. Sluoksniuoti paveikslėliai: nors programa ir gali dirbti su PSD bylomis, prieš siųsdami mums sulyginkite bylą, kad rezultatas būtų kokybiškas (flatten image).

Atidarius sukurtą fotoknygą, joje nerandu nuotraukų

Jei atidarėte jau sukurtą fotoknygą ir nematote nė vienos nuotraukos, perskaitykite žemiau pateiktą informaciją. Fotoknygų programa neperkelia viso dydžio paveikslėlių, bet sukuria glaustus parodomuosius variantus. Kai programa atidaroma, ji patvirtina, jog paveikslėliai vis dar egzistuoja, ir sukuria šios informacijos glaustus parodomuosius variantus. Jei paveikslėliai buvo perkelti kitur arba į CD ar į peržiūros diskasukį (thumb drive), programa paveikslėlių neras ir teisingai neperkels bylos. Norint išspręsti šią problemą, perkelkite paveikslėlį atgal į tą vietą, kurioje byla buvo, kai paveikslėlį kūrėte. „Priešperkėlimo“ („Pre-flight“) peržiūros funkcija pagelbės sugrąžinti paveikslėlius į reikiamas vietas. Klaida taip pat pasirodys, jei pervadinsite sukurtus paveikslėlius. Jums reikės perdaryti anksčiau išsaugotų bylų pavadinimus, kol viską baigsite. Jei negalite sugrąžinti projekto ar paveikslėlių į pirminę versiją, išvalykite paveiktus puslapius ir iš naujo įterpkite paveikslėlius.

Negaliu įdėti paveikslėlio ant fotoknygos viršelio

Jei negalite įdėti paveikslėlio ant fotoknygos viršelio, perskaitykite čia pateiktą informaciją. 1. Jei viršelis juodas, vadinasi, pasirinkote „dirbtinės odos“ (kietviršio) standartinę viršelio parinktį. Šiai parinkčiai pakeisti, eikite į „Redaguoti“ ir pasirinkite „Vartotojo kietviršis“. Tada galėsite pasirinkti savo sukurtą viršelį. Programoje matysite baltą spalvą. 2. Jei jums leidžia įdėti viršelio paveikslėlį, bet jis atrodo ištemptas, atkreipkite dėmesį, jog perkeliant paveikslėlį į tuščią viršelio langą, jis bus ištemptas. Perskaitykite mūsų pateiktą informaciją apie viršelio paveikslėlių dydžių nustatymus. 3. Jei nenorite paveikslėlio per visą puslapį, naudokite paveikslėlio pridėjimo įrankį (maža žalia krūmo piktograma įrankių juostoje). Paspauskite ant jos ir ištempkite kvadratą ant savo viršelio. Tada nutempkite paveikslėlį ant sukurto rėmelio.

Pastaba: Manofotoknyga.lt kol kas nėra funkcijos, leidžiančios spausdinti ant knygos nugarėlės. Todėl nėra garantijos, jog bet kokia parinktis, numatyta nugarėlei naudojantis fono paveikslėlio funkcija (background image), bus teisingai uždėta. Atminkite visa tai kurdami savo dizainą.

Per kiek laiko pagaminsite užsakymą?

Fotoknygas pagaminame per 2-5 darbo dienas plius pristatymo laikas. Fotoalbumų gamyba trunka ilgiau - 2 savaites. Švenčių metu gali prireikti daugiau laiko dėl užsakymų gausos.

Kuo šis kalendorius skiriasi nuo nusipirkto parduotuvėje?

Kalendorius spausdinamas ant 300m2 specialaus pastorinto popieriaus ir suspaudžiamas bei surišamas, kad galėtų būti kabinamas ant sienos. Savo kokybe jis panašus į nusipirktus parduotuvėje, tačiau unikalus, nes susikuriate patys.

Ką galiu sukurti savo fotoknygose, kalendoriuose ir atvirukuose?

Produktus galite sukurti patys, įskaitant paveikslėlius atskiroms datoms, koliažus, išblukintus paveikslėlius, naudojamus fonui, ir daugybę kitų dalykų. Siūlome aukščiausio lygio pritaikomumą individualiam vartotojui.

Kokius paveikslėlius galiu naudoti, ar yra apribojimų?

Nespausdiname medžiagos, dėl kurios galėtų kilti civilinė ar kriminalinė atsakomybė pagal galiojančius įstatymus. Taip pat nespausdiname nieko, kas skatintų rasizmą, neapykantą, fanatizmą ar žalą bet kokiai žmonių grupei ar individui. Tokiu atveju pasiliekame visišką teisę atsisakyti spausdinti jūsų darbus.

Ar galiu rašyti tekstą bet kuria kalba?

Taip, galite rašyti bet kuria kalba ar šriftu, jei tik yra jūsų sistemoje. Programa sukurs PDF bylą prieš ją išsiunčiant spausdinti, taigi bet koks šriftas yra įterpiamas į PDF formatą.

Ką daryti, kad gaminiai atrodytų kuo geriau?

Geriausiai atrodo gaminiai, sukurti naudojant aukštos kokybės ryškius švarius paveikslėlius. Programa įspės dėl paveikslėlių, kurių dydis žemiau rekomenduojamos 150 dpi normos. Stenkitės naudoti paveikslėlius, ne mažesnius nei 250 dpi.

Ar sumažinti paveikslėlį, jei jis didesnis negu 300 dpi?

Nereikia. Prieš sukuriant PDF bylą ir siunčiant spausdinti, programa pati sumažins paveikslėlį, kad tilptų į 300 dpi formatą.

Ar taikomos nuolaidos didelės apimties užsakymams?

Taip. Mes taikome nuolaidas asmeniniams ir verslo kalendorių užsakymams. Daugiau informacijos ieškokite mūsų kainoraštyje arba parašykite el. paštu info@manofotoknyga.lt

Kalendoriaus demonstracinis vaizdas atrodo iškraipytas. Kodėl taip yra?

Tam tikros kalendorių rūšys (per vidurį perlenkiami kalendoriai) spausdinamos ant abiejų pusių. Tam, kad išlaikyti atitinkamą formatą, skirtą spausdinimui, iškarpymui ir surišimui, puslapiai kompiuteryje gali atrodyti iškraipyti. Bet iš tikrųjų taip nėra. Tokio rodomo vaizdo tikslas yra tas, kad jūs pasižiūrėtumėte, ar viskas kalendoriuje yra, kaip jūs norit: šriftas, teksto vieta, reikiami paveikslėliai, fonas ir t.t.

Ar gausiu patvirtinimą iškart, kai išsiųsiu užsakymą?

Taip. Iškart, kai tik išsiųsite užsakymą, gausite elektroninį laišką su patvirtinimu.

Mano vartotojo sąsaja angliška. Kaip pakeisti programos kalbą?

Tiesiog nueikite į meniu „Edit - Properties - Language“ ir nustatykite norimą kalbą. Kitą kartą paleidus programą, jos kalba bus nustatytoji.


Maketuok dabar       

Norite paklausti? info@manofotoknyga.lt  ar tel. 8684 47849